5150 Warsaw Triathlon

Aqua Sphere sponsorem 5150 Warsaw Triathlon

Aqua Sphere, wiodąca marka produkująca sprzęt dla pływaków i triathlonistów, dołączyła do grona sponsorów 5150 Warszawa. Impreza odbędzie się 12 czerwca 2016 roku w Warszawie.

5150 Warszawa to nowość na polskim rynku. Jest to pierwsza impreza triathlonowa na dystansie olimpijskim grupy World Triathlon Corporation, właściciela marki IRONMAN. Organizatorzy spodziewają się nawet 1500 zawodników. Przyciągnąć ma ich między innymi świetna i szybka trasa. Pływanie w Zalewie Zegrzyńskim, następnie przejazd 40km rowerem do Warszawy i dwie pięciokilometrowe pętle biegowe poprowadzone najpiękniejszymi ulicami miasta – Krakowskim Przedmieściem, Moliera, Senatorską i przez Plac Zamkowy.

Ostatnie miesiące to bardzo pozytywne zmiany w strukturze sprzedaży. Cieszymy się, że w tak krótkim czasie od ich wprowadzenia możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy sponsorem 5150 Warszawa - mówi Dominik Holzer, Sales Director Aqua Lung GmbH, odpowiedzialnej za Aqua Sphere w Polsce – To dla nas szczególnie istotne, żeby na tak ważnym rynku, jakim bez wątpienia jest Polska, budować świadomość marki i jej rozpoznawalność wśród pływaków i triathlonistów – dodaje.

Dla uczestników imprezy Aqua Sphere zapewnia dodatkowe atrakcje. Bezpośrednio przed zawodami odbędą się otwarte treningi pływackie, będące świetną okazją do przekonania się czym jest triathlonowa pralka oraz przetestowania akwenu i trasy pływania. Dodatkowo każdy będzie mógł skorzystać z wypożyczalni pianek, zarówno na treningach jak na start oraz oferty na zakup produktów Aqua Sphere. Więcej szczegółów znaleźć można w zakładce „usługi” na stronie 5150warsaw.com

Ponadto w miasteczku triathlonowym przed Teatrem Wielkim do dyspozycji wszystkich triathlonistów i kibiców będzie stoisko firmowe Aqua Sphere, na którym każdy amator pływania i triathlonu znajdzie niezbędny sprzęt treningowy.