Współpraca

Zostań naszym partnerem
Jesteśmy generalnym przedstawicielem Aqua Lung GmbH w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą i wizerunkiem Aqua Sphere, MP Michael Phelps, Aqua Lung Sport i Aquatics. Współpracując z nami otrzymasz dostęp na najszerszej oferty i wiele innych możliwości.

Fachowy zespół
3aSports tworzą ludzie znający potrzeby pływaków i triathlonistów. Naszym partnerom oferujemy pełne wsparcie podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak testy pianek czy specjalne akcje promocyjne.

Platforma B2B
Oprogramowanie stworzone dla naszych Partnerów. Stały dostęp do oferty platformy 3aSports. Możliwość składania zamówień 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Pełny przegląd dostępności produktów i możliwość zaznaczenia produktów pożądanych. Oferta dostępna wyłącznie dla Partnerów zarejestrowanych w naszym systemie sprzedaży.

Dołącz do nas!
Aby zapoznać się z ofertą platformy 3aSports prosimy o rejestrację w systemie, której możecie Państwo dokonać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailem. Szczegółowe informację znajdą Państwo pod linkiem „Rejestruj”

UWAGA: login i hasło do platformy B2B aktywowane są dopiero następnego dnia roboczego po dokonaniu rejestracji - jest to uwarunkowane wymogami bezpieczeństwa bazy danych platformy B2B.

Udostępnione przez Państwa informacje służą wyłącznie kontaktom handlowym z naszą firmą i nie będą udostępniane osobom trzecim.